Wysniony Ogród

Just another weblog

Wybieramy ławke do ogrodu

24 marca, 2015

lawka333

Jeśli chcemy, aby nasza przestrzeń ogrodowa prezentowała  się naprawdę pięknie i wyjątkowo musimy nie tylko posadzić drzewa i kwiaty, ale również zainwestować w najwyższej jakości meble ogrodowe. W najlepszych sklepach z elementami małej architektury możemy kupić przydatne akcesoria ogrodowe w praktycznych zestawach.

273305390_b6ed631d33

Wybieraj wyłącznie meble wysokiej jakości

Warto inwestować w meble naprawdę wysokiej jakości. W wielu sklepach możemy kupić ławki żeliwne i plastikowe. Szczególnie te drugie są mało odporne na negatywne warunki atmosferyczne oraz niskie temperatury. Ławka , która na stałe jest zamontowana w ogrodzie narażona jest na zabrudzenia i uszkodzenia.  Ławki drewniane to zawsze wysoka jakość i dobra inwestycja na długie lata. Przy zakupie ławki warto także zaopatrzyć się w specjalne środki chemiczne,  farby olejowe, które zabezpieczą drewno przed uszkodzeniami. Drewno wymaga szczególnej pielęgnacji – olejowanie oraz regularne oczyszczanie drewna jest niezbędne.

2542206682_6ba76495a6

Ławka ogrodowa na wymiar – doskonała inwestycja

Drewniane ławki ogrodowe możemy kupić w specjalnych salonach ogrodniczych. Możemy także zamówić wykonanie ławki na wymiar. Istnieje bardzo wiele firm, które zapewniają tego rodzaju usługi. Ceny drewnianych ławek ogrodowych są bardzo różne – zależą ściśle od rodzaju drewna, wielkości ławki oraz firmy wykonującej zlecenie. Zazwyczaj dobrej jakości ławkę możemy kupić  w przedziale cenowym 1000- 1800 zł.

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.